PGE Ekstraliga 2020

Mistrz - Fogo Unia Leszno

2 miejsce - Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp.

3 miejsce - Betard Sparta Wrocław

Spadek - PGG ROW Rybnik

Finał

niedziela, 11 październik 2020
Leszno 59 : 30 Gorzów Wlkp.
19:15 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
piątek, 9 październik 2020
Gorzów Wlkp. 46 : 44 Leszno
20:30 | Gorzów Wlkp.

Finał o 3 miejsce

niedziela, 11 październik 2020
Wrocław 50 : 40 Zielona Góra
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 9 październik 2020
Zielona Góra 37 : 32 Wrocław
18:00 | Zielona Góra

Półfinały

niedziela, 4 październik 2020
Gorzów Wlkp. 55 : 34 Wrocław
19:15 | Gorzów Wlkp.
poniedziałek, 28 wrzesień 2020
Leszno 57 : 33 Zielona Góra
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 20 wrzesień 2020
Wrocław 46 : 44 Gorzów Wlkp.
19:15 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Zielona Góra 44 : 46 Leszno
16:30 | Zielona Góra

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Leszno 14 28 11 0 3 711 549 +162
2. Gorzów Wlkp. 14 21 8 0 6 620 554 +66
3. Zielona Góra 14 20 8 1 5 642 617 +25
4. Wrocław 14 20 7 2 5 653 607 +46
5. Lublin 14 19 8 0 6 658 602 +56
6. Częstochowa 14 19 6 2 6 619 591 +28
7. Grudziądz 14 10 4 1 9 561 663 -102
8. Rybnik 14 2 1 0 13 489 770 -281

Wyniki

poniedziałek, 14 wrzesień 2020
Rybnik 39 : 51 Wrocław
20:30 | Rybnik
niedziela, 13 wrzesień 2020
Lublin 52 : 38 Zielona Góra
19:15 | Lublin
Leszno 54 : 36 Częstochowa
16:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
środa, 9 wrzesień 2020
Grudziądz 36 : 54 Wrocław
00:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Częstochowa 60 : 30 Rybnik
00:00 | Częstochowa
wtorek, 8 wrzesień 2020
Grudziądz 46 : 44 Lublin
20:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 6 wrzesień 2020
Zielona Góra 52 : 38 Leszno
19:15 | Zielona Góra
Wrocław 44 : 46 Gorzów Wlkp.
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
środa, 2 wrzesień 2020
Gorzów Wlkp. 52 : 38 Zielona Góra
20:30 | Gorzów Wlkp.
poniedziałek, 31 sierpień 2020
Lublin 39 : 51 Częstochowa
20:30 | Lublin
Leszno 65 : 25 Rybnik
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
poniedziałek, 24 sierpień 2020
Gorzów Wlkp. 57 : 33 Grudziądz
20:30 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 23 sierpień 2020
Zielona Góra 41 : 49 Wrocław
19:15 | Zielona Góra
Rybnik 38 : 52 Lublin
16:30 | Rybnik
piątek, 21 sierpień 2020
Częstochowa 0 : 40 Gorzów Wlkp.
20:30 | Częstochowa
Leszno 60 : 30 Grudziądz
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
poniedziałek, 17 sierpień 2020
Gorzów Wlkp. 55 : 35 Wrocław
20:30 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 16 sierpień 2020
Grudziądz 43 : 47 Zielona Góra
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 14 sierpień 2020
Lublin 50 : 40 Leszno
20:30 | Lublin
Gorzów Wlkp. 52 : 38 Rybnik
18:00 | Gorzów Wlkp.
środa, 12 sierpień 2020
Częstochowa 41 : 49 Leszno
20:30 | Częstochowa
Grudziądz 29 : 25 Gorzów Wlkp.
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
poniedziałek, 10 sierpień 2020
Gorzów Wlkp. 49 : 41 Częstochowa
20:30 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 9 sierpień 2020
Wrocław 46 : 44 Leszno
19:15 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Gorzów Wlkp. 47 : 43 Lublin
16:30 | Gorzów Wlkp.
piątek, 7 sierpień 2020
Częstochowa 43 : 47 Zielona Góra
20:30 | Częstochowa
Rybnik 39 : 51 Grudziądz
18:00 | Rybnik
niedziela, 2 sierpień 2020
Lublin 51 : 39 Wrocław
19:15 | Lublin
Grudziądz 45 : 45 Częstochowa
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 31 lipiec 2020
Leszno 55 : 35 Gorzów Wlkp.
20:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Zielona Góra 57 : 33 Rybnik
18:00 | Zielona Góra
czwartek, 30 lipiec 2020
Rybnik 41 : 49 Częstochowa
20:00 | Rybnik
wtorek, 28 lipiec 2020
Leszno 47 : 43 Zielona Góra
20:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
piątek, 24 lipiec 2020
Zielona Góra 52 : 38 Lublin
20:30 | Zielona Góra
Wrocław 63 : 27 Rybnik
18:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 17 lipiec 2020
Lublin 58 : 32 Grudziądz
20:30 | Lublin
niedziela, 12 lipiec 2020
Zielona Góra 50 : 40 Gorzów Wlkp.
19:15 | Zielona Góra
Częstochowa 43 : 47 Lublin
16:30 | Częstochowa
piątek, 10 lipiec 2020
Wrocław 53 : 37 Grudziądz
20:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Rybnik 34 : 56 Leszno
18:00 | Rybnik
niedziela, 5 lipiec 2020
Grudziądz 42 : 48 Leszno
19:15 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Wrocław 45 : 45 Zielona Góra
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 3 lipiec 2020
Lublin 59 : 31 Rybnik
18:00 | Lublin
niedziela, 28 czerwiec 2020
Częstochowa 53 : 37 Wrocław
19:15 | Częstochowa
Rybnik 46 : 44 Gorzów Wlkp.
16:30 | Rybnik
sobota, 27 czerwiec 2020
Zielona Góra 48 : 42 Grudziądz
18:30 | Zielona Góra
Leszno 53 : 37 Lublin
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
wtorek, 23 czerwiec 2020
Grudziądz 58 : 32 Rybnik
20:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
poniedziałek, 22 czerwiec 2020
Leszno 53 : 37 Wrocław
20:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Zielona Góra 31 : 59 Częstochowa
18:00 | Zielona Góra
niedziela, 21 czerwiec 2020
Lublin 53 : 37 Gorzów Wlkp.
16:30 | Lublin
poniedziałek, 15 czerwiec 2020
Częstochowa 53 : 37 Grudziądz
20:30 | Częstochowa
niedziela, 14 czerwiec 2020
Gorzów Wlkp. 41 : 49 Leszno
19:15 | Gorzów Wlkp.
Rybnik 36 : 53 Zielona Góra
16:30 | Rybnik
piątek, 12 czerwiec 2020
Wrocław 55 : 35 Lublin
18:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search