eWinner 1. Liga 2020

Awans - eWinner Apator Toruń

Spadek - Lokomotiv Daugavpils

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Toruń 14 29 11 0 3 750 510 +240
2. Gniezno 14 25 10 0 4 657 590 +67
3. Łódź 14 22 8 1 5 629 587 +42
4. Gdańsk 14 17 7 0 7 612 643 -31
5. Tarnów 14 15 6 0 8 570 646 -76
6. Ostrów Wlkp. 14 14 6 0 8 591 666 -75
7. Bydgoszcz 14 11 4 1 9 580 676 -96
8. Daugavpils 14 7 3 0 11 588 659 -71

Wyniki

poniedziałek, 12 październik 2020
Gniezno 46 : 44 Toruń
19:00 | Gniezno
niedziela, 11 październik 2020
Bydgoszcz 58 : 31 Ostrów Wlkp.
14:00 | Bydgoszcz
niedziela, 4 październik 2020
Tarnów 37 : 53 Gdańsk
16:00 | Mościce, Tarnów
Daugavpils 47 : 43 Łódź
14:00 | Daugavpils
sobota, 3 październik 2020
Ostrów Wlkp. 36 : 54 Gniezno
16:30 | Ostrów Wlkp.
piątek, 2 październik 2020
Łódź 45 : 45 Bydgoszcz
16:30 | Łódź
niedziela, 27 wrzesień 2020
Gdańsk 50 : 39 Daugavpils
14:00 | Gdańsk
sobota, 26 wrzesień 2020
Toruń 64 : 26 Tarnów
19:15 | Toruń
niedziela, 20 wrzesień 2020
Bydgoszcz 49 : 41 Tarnów
14:00 | Bydgoszcz
sobota, 19 wrzesień 2020
Łódź 47 : 43 Toruń
16:30 | Łódź
Daugavpils 43 : 47 Ostrów Wlkp.
14:00 | Daugavpils
piątek, 18 wrzesień 2020
Daugavpils 44 : 46 Tarnów
17:00 | Daugavpils
czwartek, 17 wrzesień 2020
Gniezno 57 : 33 Gdańsk
19:00 | Gniezno
niedziela, 13 wrzesień 2020
Toruń 54 : 36 Daugavpils
14:00 | Toruń
sobota, 12 wrzesień 2020
Ostrów Wlkp. 44 : 46 Łódź
16:30 | Ostrów Wlkp.
Gdańsk 51 : 38 Bydgoszcz
14:00 | Gdańsk
czwartek, 10 wrzesień 2020
Tarnów 38 : 52 Gniezno
19:00 | Mościce, Tarnów
Bydgoszcz 46 : 44 Daugavpils
16:30 | Bydgoszcz
poniedziałek, 7 wrzesień 2020
Gniezno 49 : 40 Bydgoszcz
17:00 | Gniezno
niedziela, 6 wrzesień 2020
Łódź 52 : 38 Gdańsk
14:00 | Łódź
sobota, 5 wrzesień 2020
Ostrów Wlkp. 46 : 44 Toruń
16:30 | Ostrów Wlkp.
niedziela, 30 sierpień 2020
Tarnów 52 : 38 Ostrów Wlkp.
14:00 | Mościce, Tarnów
sobota, 29 sierpień 2020
Gniezno 47 : 43 Łódź
16:30 | Gniezno
piątek, 28 sierpień 2020
Gdańsk 35 : 55 Toruń
16:30 | Gdańsk
poniedziałek, 24 sierpień 2020
Daugavpils 50 : 39 Gniezno
17:00 | Daugavpils
niedziela, 23 sierpień 2020
Toruń 54 : 36 Bydgoszcz
14:00 | Toruń
sobota, 22 sierpień 2020
Łódź 28 : 20 Tarnów
19:15 | Łódź
Ostrów Wlkp. 58 : 31 Gdańsk
16:30 | Ostrów Wlkp.
poniedziałek, 17 sierpień 2020
Bydgoszcz 35 : 55 Toruń
18:00 | Bydgoszcz
niedziela, 16 sierpień 2020
Gdańsk 51 : 38 Ostrów Wlkp.
14:00 | Gdańsk
Gniezno 48 : 31 Daugavpils
14:00 | Gniezno
sobota, 15 sierpień 2020
Tarnów 39 : 49 Łódź
16:30 | Mościce, Tarnów
niedziela, 9 sierpień 2020
Daugavpils 60 : 30 Bydgoszcz
14:00 | Daugavpils
sobota, 8 sierpień 2020
Łódź 51 : 39 Gniezno
19:15 | Łódź
Ostrów Wlkp. 50 : 40 Tarnów
16:30 | Ostrów Wlkp.
Toruń 55 : 35 Gdańsk
14:00 | Toruń
czwartek, 6 sierpień 2020
Toruń 63 : 27 Ostrów Wlkp.
20:15 | Toruń
Tarnów 49 : 41 Daugavpils
18:00 | Mościce, Tarnów
wtorek, 4 sierpień 2020
Bydgoszcz 39 : 51 Gniezno
20:30 | Bydgoszcz
Gdańsk 51 : 39 Łódź
18:00 | Gdańsk
niedziela, 2 sierpień 2020
Daugavpils 39 : 51 Toruń
14:00 | Daugavpils
sobota, 1 sierpień 2020
Łódź 52 : 38 Ostrów Wlkp.
19:15 | Łódź
Bydgoszcz 43 : 46 Gdańsk
16:30 | Bydgoszcz
Gniezno 40 : 50 Tarnów
14:00 | Gniezno
niedziela, 26 lipiec 2020
Ostrów Wlkp. 49 : 41 Daugavpils
14:00 | Ostrów Wlkp.
sobota, 25 lipiec 2020
Tarnów 53 : 37 Bydgoszcz
19:15 | Mościce, Tarnów
Gdańsk 44 : 46 Gniezno
16:30 | Gdańsk
Toruń 56 : 34 Łódź
14:00 | Toruń
niedziela, 19 lipiec 2020
Tarnów 33 : 57 Toruń
14:00 | Mościce, Tarnów
sobota, 18 lipiec 2020
Gniezno 54 : 36 Ostrów Wlkp.
19:15 | Gniezno
Bydgoszcz 47 : 43 Łódź
16:30 | Bydgoszcz
Daugavpils 40 : 50 Gdańsk
14:00 | Daugavpils
niedziela, 12 lipiec 2020
Łódź 57 : 33 Daugavpils
14:00 | Łódź
Ostrów Wlkp. 53 : 37 Bydgoszcz
14:00 | Ostrów Wlkp.
sobota, 11 lipiec 2020
Toruń 55 : 35 Gniezno
19:15 | Toruń
Gdańsk 44 : 46 Tarnów
16:30 | Gdańsk
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search