PGE Ekstraliga 2019

Mistrz - Fogo Unia Leszno

2 miejsce - Betard sparta Wrocław

3 miejsce - Forbet Włókniarz Częstochowa

Spadek - Get Well Toruń

Finał

niedziela, 22 wrzesień 2019
Leszno 59 : 31 Wrocław
19:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
piątek, 13 wrzesień 2019
Wrocław 43 : 47 Leszno
20:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław

Finał o 3 miejsce

niedziela, 22 wrzesień 2019
Zielona Góra 45 : 44 Częstochowa
16:00 | Zielona Góra
niedziela, 15 wrzesień 2019
Częstochowa 57 : 33 Zielona Góra
18:00 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa

Półfinały

niedziela, 8 wrzesień 2019
Wrocław 56 : 34 Zielona Góra
19:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Leszno 52 : 38 Częstochowa
16:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 1 wrzesień 2019
Zielona Góra 48 : 42 Wrocław
19:00 | Zielona Góra
Częstochowa 38 : 52 Leszno
16:00 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa

Baraż

niedziela, 13 październik 2019
Ostrów Wlkp. 33 : 57 Gorzów Wlkp.
16:30 | Ostrów Wlkp.
niedziela, 6 październik 2019
Gorzów Wlkp. 60 : 30 Ostrów Wlkp.
16:30 | Gorzów Wlkp.

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Leszno 14 32 12 1 1 724 536 +188
2. Wrocław 14 26 10 0 4 664 595 +69
3. Zielona Góra 14 20 8 0 6 653 607 +46
4. Częstochowa 14 19 6 2 6 618 642 -24
5. Grudziądz 14 16 6 1 7 628 630 -2
6. Gorzów Wlkp. 14 11 5 1 8 594 664 -70
7. Lublin 14 11 4 1 9 603 657 -54
8. Toruń 14 5 2 0 12 553 706 -153

Wyniki

niedziela, 25 sierpień 2019
Wrocław 35 : 55 Leszno
19:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Toruń 46 : 44 Zielona Góra
16:45 | Motoarena, Toruń
piątek, 23 sierpień 2019
Grudziądz 52 : 38 Lublin
20:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Gorzów Wlkp. 45 : 45 Częstochowa
18:00 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 11 sierpień 2019
Zielona Góra 44 : 46 Wrocław
19:00 | Zielona Góra
Lublin 50 : 40 Gorzów Wlkp.
16:45 | Lublin
piątek, 9 sierpień 2019
Leszno 64 : 26 Toruń
20:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Częstochowa 52 : 38 Grudziądz
18:00 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
niedziela, 4 sierpień 2019
Gorzów Wlkp. 46 : 44 Leszno
19:30 | Gorzów Wlkp.
Toruń 41 : 49 Wrocław
16:45 | Motoarena, Toruń
piątek, 2 sierpień 2019
Lublin 45 : 45 Częstochowa
20:30 | Lublin
Grudziądz 44 : 46 Zielona Góra
18:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 28 lipiec 2019
Zielona Góra 57 : 33 Gorzów Wlkp.
19:30 | Zielona Góra
Wrocław 51 : 38 Grudziądz
16:45 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 26 lipiec 2019
Częstochowa 52 : 38 Toruń
20:30 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
Leszno 51 : 39 Lublin
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 30 czerwiec 2019
Lublin 41 : 49 Zielona Góra
19:00 | Lublin
Wrocław 58 : 32 Gorzów Wlkp.
16:15 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 28 czerwiec 2019
Toruń 44 : 46 Grudziądz
20:30 | Motoarena, Toruń
Leszno 57 : 33 Częstochowa
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 23 czerwiec 2019
Zielona Góra 43 : 47 Leszno
19:00 | Zielona Góra
Wrocław 56 : 34 Częstochowa
16:15 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 21 czerwiec 2019
Toruń 37 : 53 Lublin
20:10 | Motoarena, Toruń
Grudziądz 51 : 38 Gorzów Wlkp.
17:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 16 czerwiec 2019
Grudziądz 55 : 35 Toruń
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 9 czerwiec 2019
Częstochowa 51 : 39 Zielona Góra
19:00 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
Gorzów Wlkp. 49 : 41 Toruń
16:30 | Gorzów Wlkp.
piątek, 7 czerwiec 2019
Lublin 42 : 48 Wrocław
20:00 | Lublin
Leszno 52 : 38 Grudziądz
18:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 2 czerwiec 2019
Zielona Góra 49 : 41 Częstochowa
19:00 | Zielona Góra
Grudziądz 45 : 45 Leszno
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 31 maj 2019
Toruń 49 : 40 Gorzów Wlkp.
20:30 | Motoarena, Toruń
Wrocław 47 : 43 Lublin
18:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
niedziela, 26 maj 2019
Leszno 51 : 39 Zielona Góra
19:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Lublin 48 : 42 Toruń
16:30 | Lublin
piątek, 24 maj 2019
Częstochowa 41 : 49 Wrocław
20:30 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
Gorzów Wlkp. 51 : 39 Grudziądz
16:00 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 19 maj 2019
Wrocław 54 : 36 Toruń
20:15 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Częstochowa 31 : 59 Leszno
15:30 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
piątek, 17 maj 2019
Gorzów Wlkp. 48 : 42 Wrocław
18:00 | Gorzów Wlkp.
piątek, 10 maj 2019
Zielona Góra 54 : 36 Lublin
18:00 | Zielona Góra
niedziela, 5 maj 2019
Gorzów Wlkp. 41 : 49 Zielona Góra
19:00 | Gorzów Wlkp.
Toruń 39 : 51 Częstochowa
16:00 | Motoarena, Toruń
piątek, 3 maj 2019
Lublin 40 : 50 Leszno
20:15 | Lublin
Grudziądz 50 : 40 Wrocław
18:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 28 kwiecień 2019
Leszno 51 : 39 Gorzów Wlkp.
16:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
piątek, 26 kwiecień 2019
Zielona Góra 46 : 44 Grudziądz
20:30 | Zielona Góra
Częstochowa 52 : 38 Lublin
18:00 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
niedziela, 14 kwiecień 2019
Wrocław 49 : 41 Zielona Góra
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Toruń 42 : 48 Leszno
16:00 | Motoarena, Toruń
piątek, 12 kwiecień 2019
Grudziądz 47 : 43 Częstochowa
20:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Gorzów Wlkp. 49 : 41 Lublin
18:00 | Gorzów Wlkp.
niedziela, 7 kwiecień 2019
Lublin 49 : 41 Grudziądz
19:00 | Lublin
Leszno 50 : 40 Wrocław
16:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
piątek, 5 kwiecień 2019
Częstochowa 47 : 43 Gorzów Wlkp.
20:30 | ul. Olsztyńska 123/127, Częstochowa
Zielona Góra 53 : 37 Toruń
18:00 | Zielona Góra
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search