eWinner 1. Liga 2019

Awans - ROW Rybnik

Finał

niedziela, 15 wrzesień 2019
Rybnik 49 : 41 Ostrów Wlkp.
14:30 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 8 wrzesień 2019
Ostrów Wlkp. 46 : 44 Rybnik
14:30 | Ostrów Wlkp.

Półfinały

niedziela, 25 sierpień 2019
Rybnik 54 : 36 Tarnów
14:30 | Stadion miejski, Rybnik
Ostrów Wlkp. 50 : 40 Gniezno
14:30 | Ostrów Wielkopolski
niedziela, 18 sierpień 2019
Gniezno 49 : 40 Ostrów Wlkp.
14:30 | Gniezno
sobota, 17 sierpień 2019
Tarnów 40 : 50 Rybnik
16:00 | Mościce, Tarnów

Baraż

niedziela, 6 październik 2019
Poznań 42 : 45 Łódź
16:00 | Poznań
niedziela, 29 wrzesień 2019
Łódź 50 : 40 Poznań
16:00 | Łódź

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Rybnik 12 22 9 0 3 588 478 +110
2. Ostrów Wlkp. 12 18 7 1 4 535 543 -8
3. Gniezno 12 18 6 1 5 542 536 +6
4. Tarnów 12 17 7 0 5 542 526 +16
5. Gdańsk 12 13 5 0 7 502 534 -32
6. Daugavpils 12 11 4 0 8 509 552 -43
7. Łódź 12 7 3 0 9 485 534 -49

Wyniki

niedziela, 4 sierpień 2019
Daugavpils 48 : 42 Tarnów
17:00 | Daugavpils
Ostrów Wlkp. 51 : 39 Łódź
14:30 | Ostrów Wielkopolski
sobota, 3 sierpień 2019
Gdańsk 48 : 42 Gniezno
16:30 | Gdańsk
niedziela, 28 lipiec 2019
Łódź 42 : 48 Rybnik
14:30 | Łódź
Gniezno 45 : 45 Ostrów Wlkp.
14:30 | Gniezno
sobota, 27 lipiec 2019
Tarnów 49 : 41 Gdańsk
17:00 | Mościce, Tarnów
niedziela, 7 lipiec 2019
Rybnik 47 : 43 Gniezno
14:30 | Stadion miejski, Rybnik
Ostrów Wlkp. 46 : 44 Tarnów
14:30 | Ostrów Wielkopolski
niedziela, 30 czerwiec 2019
Gdańsk 47 : 43 Daugavpils
14:30 | Gdańsk
sobota, 29 czerwiec 2019
Gniezno 49 : 41 Tarnów
15:00 | Gniezno
niedziela, 23 czerwiec 2019
Daugavpils 55 : 35 Ostrów Wlkp.
17:00 | Daugavpils
Tarnów 51 : 39 Rybnik
14:30 | Mościce, Tarnów
sobota, 22 czerwiec 2019
Gniezno 47 : 42 Łódź
20:15 | Gniezno
niedziela, 16 czerwiec 2019
Łódź 44 : 46 Tarnów
14:30 | Łódź
sobota, 15 czerwiec 2019
Ostrów Wlkp. 49 : 41 Gdańsk
16:00 | Ostrów Wielkopolski
piątek, 14 czerwiec 2019
Rybnik 54 : 36 Daugavpils
18:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 9 czerwiec 2019
Daugavpils 41 : 31 Łódź
15:15 | Daugavpils
Gdańsk 40 : 50 Rybnik
14:30 | Gdańsk
Tarnów 46 : 44 Gniezno
14:30 | Mościce, Tarnów
niedziela, 2 czerwiec 2019
Rybnik 61 : 28 Ostrów Wlkp.
14:30 | Stadion miejski, Rybnik
Gniezno 51 : 39 Daugavpils
14:30 | Gniezno
sobota, 1 czerwiec 2019
Gdańsk 31 : 17 Łódź
16:15 | Gdańsk
niedziela, 26 maj 2019
Daugavpils 42 : 48 Gniezno
16:00 | Daugavpils
Łódź 47 : 43 Gdańsk
16:00 | Łódź
Ostrów Wlkp. 47 : 42 Rybnik
14:00 | Ostrów Wielkopolski
niedziela, 19 maj 2019
Łódź 41 : 49 Gniezno
16:30 | Łódź
sobota, 18 maj 2019
Tarnów 49 : 41 Łódź
14:00 | Mościce, Tarnów
niedziela, 12 maj 2019
Łódź 57 : 33 Daugavpils
14:30 | Łódź
sobota, 11 maj 2019
Rybnik 58 : 32 Gdańsk
13:15 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 5 maj 2019
Daugavpils 37 : 53 Rybnik
15:15 | Daugavpils
Gdańsk 52 : 38 Ostrów Wlkp.
14:30 | Gdańsk
niedziela, 28 kwiecień 2019
Rybnik 43 : 35 Tarnów
14:30 | Stadion miejski, Rybnik
Ostrów Wlkp. 50 : 40 Daugavpils
14:30 | Ostrów Wielkopolski
niedziela, 21 kwiecień 2019
Rybnik 53 : 37 Łódź
18:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 14 kwiecień 2019
Daugavpils 51 : 38 Gdańsk
14:30 | Daugavpils
Gniezno 50 : 40 Rybnik
14:30 | Gniezno
sobota, 13 kwiecień 2019
Tarnów 43 : 47 Ostrów Wlkp.
20:15 | Mościce, Tarnów
niedziela, 7 kwiecień 2019
Ostrów Wlkp. 56 : 34 Gniezno
16:44 | Ostrów Wielkopolski
Gdańsk 40 : 50 Tarnów
14:30 | Gdańsk
niedziela, 31 marzec 2019
Tarnów 46 : 44 Daugavpils
14:30 | Mościce, Tarnów
Gniezno 40 : 49 Gdańsk
14:30 | Gniezno
sobota, 30 marzec 2019
Łódź 47 : 43 Ostrów Wlkp.
20:15 | Łódź
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search