PGE Ekstraliga 2017

Mistrz - Fogo Unia Leszno

2 miejsce - Betard sparta Wrocław

3 miejsce - Cash Broker Stal Gorzów Wlkp.

Spadek - ROW Rybnik

Finał

niedziela, 24 wrzesień 2017
Wrocław 45 : 45 Leszno
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
niedziela, 17 wrzesień 2017
Leszno 49 : 41 Wrocław
19:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno

Finał o 3 miejsce

niedziela, 1 październik 2017
Zielona Góra 44 : 46 Gorzów Wlkp.
16:00 | Zielona Góra
niedziela, 17 wrzesień 2017
Gorzów Wlkp. 52 : 38 Zielona Góra
16:30 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.

Półfinały

niedziela, 10 wrzesień 2017
Gorzów Wlkp. 45 : 45 Wrocław
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Zielona Góra 45 : 45 Leszno
16:30 | Zielona Góra
niedziela, 3 wrzesień 2017
Leszno 50 : 40 Zielona Góra
19:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Wrocław 47 : 43 Gorzów Wlkp.
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław

Baraż

niedziela, 8 październik 2017
Gdańsk 40 : 50 Toruń
16:00 | Gdańsk
niedziela, 1 październik 2017
Toruń 47 : 43 Gdańsk
16:00 | Motoarena, Toruń

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Zielona Góra 14 25 9 2 3 633 585 +48
2. Wrocław 14 25 9 1 4 667 592 +75
3. Leszno 14 23 9 0 5 672 586 +86
4. Gorzów Wlkp. 14 23 8 2 4 664 594 +70
5. Częstochowa 14 17 7 1 6 594 655 -61
6. Grudziądz 14 10 4 1 9 570 633 -63
7. Rybnik 14 8 3 1 10 584 665 -81
8. Toruń 14 8 3 0 11 587 661 -74

Wyniki

niedziela, 20 sierpień 2017
Wrocław 39 : 51 Zielona Góra
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Gorzów Wlkp. 57 : 33 Częstochowa
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Leszno 51 : 39 Rybnik
16:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Toruń 49 : 41 Grudziądz
16:30 | Motoarena, Toruń
niedziela, 13 sierpień 2017
Grudziądz 48 : 40 Leszno
19:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Zielona Góra 45 : 45 Gorzów Wlkp.
19:00 | Zielona Góra
Rybnik 49 : 41 Toruń
16:30 | Stadion miejski, Rybnik
Częstochowa 47 : 43 Wrocław
16:30 | Częstochowa
niedziela, 6 sierpień 2017
Leszno 41 : 49 Gorzów Wlkp.
19:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Zielona Góra 56 : 34 Rybnik
19:00 | Zielona Góra
Toruń 41 : 49 Częstochowa
16:30 | Motoarena, Toruń
piątek, 4 sierpień 2017
Wrocław 52 : 38 Grudziądz
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
niedziela, 30 lipiec 2017
Leszno 53 : 37 Toruń
19:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Gorzów Wlkp. 41 : 49 Wrocław
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Grudziądz 55 : 35 Rybnik
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Częstochowa 50 : 40 Zielona Góra
16:30 | Częstochowa
poniedziałek, 24 lipiec 2017
Zielona Góra 31 : 17 Grudziądz
20:00 | Częstochowa
niedziela, 16 lipiec 2017
Grudziądz 49 : 41 Gorzów Wlkp.
19:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Rybnik 45 : 45 Wrocław
19:00 | Stadion miejski, Rybnik
środa, 12 lipiec 2017
Rybnik 41 : 49 Zielona Góra
19:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 9 lipiec 2017
Wrocław 56 : 34 Rybnik
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Gorzów Wlkp. 54 : 35 Grudziądz
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Częstochowa 38 : 52 Leszno
19:00 | Częstochowa
niedziela, 25 czerwiec 2017
Zielona Góra 42 : 48 Leszno
19:00 | Zielona Góra
Częstochowa 45 : 45 Grudziądz
19:00 | Częstochowa
Toruń 41 : 49 Wrocław
16:30 | Motoarena, Toruń
Rybnik 50 : 40 Gorzów Wlkp.
16:30 | Stadion miejski, Rybnik
czwartek, 22 czerwiec 2017
Częstochowa 46 : 44 Gorzów Wlkp.
20:00 | Częstochowa
Rybnik 44 : 46 Leszno
18:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 18 czerwiec 2017
Toruń 44 : 46 Zielona Góra
19:00 | Motoarena, Toruń
Leszno 57 : 33 Częstochowa
16:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 11 czerwiec 2017
Wrocław 51 : 39 Leszno
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Rybnik 38 : 41 Częstochowa
19:00 | Stadion miejski, Rybnik
Gorzów Wlkp. 55 : 35 Toruń
16:30 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Grudziądz 43 : 47 Zielona Góra
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
czwartek, 8 czerwiec 2017
Zielona Góra 53 : 37 Częstochowa
19:30 | Zielona Góra
niedziela, 4 czerwiec 2017
Grudziądz 33 : 45 Toruń
16:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 2 czerwiec 2017
Częstochowa 52 : 38 Toruń
20:30 | Częstochowa
Zielona Góra 48 : 42 Wrocław
18:30 | Zielona Góra
niedziela, 28 maj 2017
Leszno 52 : 38 Grudziądz
20:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Gorzów Wlkp. 45 : 45 Zielona Góra
20:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Wrocław 50 : 40 Częstochowa
16:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Toruń 53 : 37 Rybnik
16:00 | Motoarena, Toruń
niedziela, 21 maj 2017
Gorzów Wlkp. 51 : 39 Leszno
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Grudziądz 40 : 50 Wrocław
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 7 maj 2017
Wrocław 44 : 45 Gorzów Wlkp.
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław
piątek, 5 maj 2017
Leszno 44 : 46 Wrocław
20:15 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Rybnik 57 : 33 Grudziądz
18:00 | Stadion miejski, Rybnik
wtorek, 2 maj 2017
Częstochowa 48 : 42 Rybnik
18:30 | Częstochowa
niedziela, 30 kwiecień 2017
Wrocław 51 : 39 Toruń
19:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Gorzów Wlkp. 51 : 39 Rybnik
19:00 | im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wlkp.
Leszno 64 : 26 Zielona Góra
16:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Grudziądz 55 : 35 Częstochowa
16:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
sobota, 22 kwiecień 2017
Zielona Góra 54 : 36 Toruń
20:00 | Zielona Góra
poniedziałek, 17 kwiecień 2017
Toruń 44 : 46 Gorzów Wlkp.
18:30 | Motoarena, Toruń
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search