eWinner 1. Liga 2017

Awans - Grupa Azoty Unia Tarnów

Spadek - Polonia Bydgoszcz, Stal Rzeszów (baraż)

Finał

niedziela, 24 wrzesień 2017
Tarnów 50 : 40 Gdańsk
13:00 | Mościce, Tarnów
niedziela, 10 wrzesień 2017
Gdańsk 40 : 32 Tarnów
14:30 | Gdańsk

Półfinały

poniedziałek, 4 wrzesień 2017
Tarnów 49 : 41 Łódź
17:30 | Mościce, Tarnów
niedziela, 3 wrzesień 2017
Gdańsk 54 : 36 Daugavpils
14:30 | Gdańsk
niedziela, 20 sierpień 2017
Daugavpils 46 : 44 Gdańsk
14:40 | Daugavpils
Łódź 45 : 45 Tarnów
12:45 | Łódź

Baraż

niedziela, 8 październik 2017
Lublin 47 : 25 Rzeszów
15:00 | Lublin
niedziela, 1 październik 2017
Rzeszów 38 : 52 Lublin
15:00 | Rzeszów

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Tarnów 10 19 8 0 2 513 355 +158
2. Gdańsk 10 18 7 1 2 459 380 +79
3. Daugavpils 10 14 5 1 4 470 427 +43
4. Łódź 10 13 5 1 4 446 409 +37
5. Kraków 10 11 5 0 5 411 457 -46
6. Piła 10 10 5 0 5 414 440 -26
7. Rzeszów 10 4 2 0 8 390 508 -118
8. Bydgoszcz 10 3 1 1 8 344 471 -127

Wyniki

niedziela, 23 lipiec 2017
Rzeszów 47 : 42 Gdańsk
19:00 | Rzeszów
sobota, 22 lipiec 2017
Łódź 42 : 47 Tarnów
15:15 | Łódź
Gdańsk 49 : 41 Piła
15:00 | Gdańsk
sobota, 1 lipiec 2017
Kraków 38 : 51 Piła
17:00 | Kraków
niedziela, 25 czerwiec 2017
Gdańsk 32 : 28 Tarnów
14:15 | Gdańsk
czwartek, 22 czerwiec 2017
Tarnów 61 : 29 Daugavpils
19:00 | Mościce, Tarnów
niedziela, 18 czerwiec 2017
Tarnów 48 : 41 Łódź
18:00 | Mościce, Tarnów
Kraków 51 : 39 Bydgoszcz
14:45 | Kraków
sobota, 17 czerwiec 2017
Daugavpils 58 : 32 Piła
17:00 | Daugavpils
niedziela, 11 czerwiec 2017
Bydgoszcz 45 : 45 Daugavpils
17:00 | Bydgoszcz
Rzeszów 41 : 49 Łódź
14:45 | Rzeszów
Piła 39 : 51 Tarnów
14:45 | Piła
Kraków 37 : 53 Gdańsk
12:45 | Kraków
niedziela, 4 czerwiec 2017
Daugavpils 58 : 31 Kraków
17:15 | Daugavpils
Tarnów 62 : 28 Rzeszów
14:45 | Mościce, Tarnów
Łódź 52 : 32 Bydgoszcz
14:45 | Łódź
niedziela, 28 maj 2017
Bydgoszcz 32 : 51 Łódź
16:00 | Bydgoszcz
Rzeszów 37 : 53 Tarnów
14:45 | Rzeszów
Kraków 49 : 41 Daugavpils
14:45 | Kraków
sobota, 27 maj 2017
Piła 44 : 46 Gdańsk
16:00 | Piła
niedziela, 21 maj 2017
Daugavpils 54 : 36 Bydgoszcz
17:15 | Daugavpils
Gdańsk 43 : 47 Kraków
14:45 | Gdańsk
Łódź 53 : 37 Rzeszów
14:45 | Łódź
Tarnów 60 : 30 Piła
12:45 | Mościce, Tarnów
niedziela, 14 maj 2017
Bydgoszcz 41 : 49 Gdańsk
14:45 | Bydgoszcz
Piła 51 : 39 Łódź
14:30 | Piła
niedziela, 7 maj 2017
Bydgoszcz 25 : 35 Kraków
17:00 | Bydgoszcz
piątek, 5 maj 2017
Piła 48 : 40 Daugavpils
17:45 | Piła
niedziela, 30 kwiecień 2017
Bydgoszcz 46 : 44 Rzeszów
14:45 | Bydgoszcz
Daugavpils 51 : 39 Łódź
12:45 | Daugavpils
niedziela, 23 kwiecień 2017
Rzeszów 53 : 37 Kraków
16:00 | Rzeszów
Piła 31 : 17 Bydgoszcz
14:45 | Piła
Łódź 30 : 30 Gdańsk
14:45 | Łódź
poniedziałek, 17 kwiecień 2017
Kraków 46 : 44 Tarnów
14:45 | Kraków
Daugavpils 56 : 34 Rzeszów
14:15 | Daugavpils
niedziela, 9 kwiecień 2017
Łódź 50 : 40 Kraków
15:00 | Łódź
Gdańsk 52 : 38 Daugavpils
14:45 | Gdańsk
Tarnów 59 : 31 Bydgoszcz
14:45 | Mościce, Tarnów
piątek, 7 kwiecień 2017
Rzeszów 42 : 47 Piła
17:45 | Rzeszów
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search