PGE Ekstraliga 2016

Mistrz - Stal Gorzów Wlkp.

2 miejsce - Get Well Toruń

3 miejsce - Ekantor.pl Falubaz zielona Góra

Spadek - Unia Tarnów

Finał

niedziela, 25 wrzesień 2016
Gorzów 51 : 39 Toruń
19:00 | Gorzów Wielkopolski
niedziela, 18 wrzesień 2016
Toruń 49 : 41 Gorzów
19:00 | Motoarena, Toruń

Finał o 3 miejsce

niedziela, 25 wrzesień 2016
Zielona Góra 49 : 41 Wrocław
16:00 | Zielona Góra
niedziela, 18 wrzesień 2016
Wrocław 42 : 48 Zielona Góra
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław

Półfinały

niedziela, 11 wrzesień 2016
Zielona Góra 47 : 43 Toruń
19:00 | Zielona Góra
Gorzów Wlkp. 56 : 33 Wrocław
16:30 | Gorzów Wielkopolski
niedziela, 4 wrzesień 2016
Toruń 50 : 40 Zielona Góra
19:00 | Motoarena, Toruń
Wrocław 29 : 49 Gorzów Wlkp.
16:30 | Stadion Olimpijski, Wrocław

Tabela sezonu zasadniczego

Poz. Drużyna M Pkt. W D L p+ p- SD
1. Gorzów Wlkp. 14 27 10 1 3 685 574 +111
2. Zielona Góra 14 27 10 1 3 680 579 +101
3. Toruń 14 22 9 0 5 668 590 +78
4. Wrocław 14 17 7 1 6 643 617 +26
5. Grudziądz 14 16 7 0 7 621 639 -18
6. Rybnik 14 12 4 1 9 599 658 -59
7. Leszno 14 10 3 2 9 593 665 -72
8. Tarnów 14 7 3 0 11 546 713 -167

Wyniki

czwartek, 25 sierpień 2016
Zielona Góra 59 : 31 Tarnów
19:30 | Zielona Góra
niedziela, 21 sierpień 2016
Leszno 43 : 47 Wrocław
19:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Rybnik 43 : 47 Gorzów Wlkp.
19:30 | Stadion miejski, Rybnik
Toruń 59 : 31 Grudziądz
17:00 | Motoarena, Toruń
poniedziałek, 15 sierpień 2016
Gorzów Wlkp. 44 : 46 Zielona Góra
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Tarnów 50 : 40 Rybnik
19:30 | Mościce, Tarnów
Wrocław 48 : 42 Toruń
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
czwartek, 11 sierpień 2016
Leszno 45 : 45 Zielona Góra
19:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 7 sierpień 2016
Toruń 50 : 40 Gorzów Wlkp.
19:30 | Motoarena, Toruń
Zielona Góra 55 : 35 Grudziądz
19:30 | Zielona Góra
Wrocław 59 : 31 Tarnów
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Rybnik 54 : 35 Leszno
17:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 31 lipiec 2016
Gorzów Wlkp. 48 : 42 Wrocław
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Grudziądz 54 : 36 Rybnik
17:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Tarnów 31 : 58 Toruń
17:00 | Mościce, Tarnów
piątek, 15 lipiec 2016
Tarnów 39 : 51 Zielona Góra
18:00 | Mościce, Tarnów
niedziela, 10 lipiec 2016
Leszno 52 : 38 Tarnów
17:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
czwartek, 7 lipiec 2016
Rybnik 52 : 38 Wrocław
19:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 3 lipiec 2016
Grudziądz 51 : 39 Toruń
19:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Gorzów Wlkp. 53 : 36 Rybnik
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Wrocław 58 : 32 Leszno
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
wtorek, 28 czerwiec 2016
Toruń 48 : 41 Leszno
19:30 | Motoarena, Toruń
Gorzów Wlkp. 59 : 31 Tarnów
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Wrocław 47 : 43 Grudziądz
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
niedziela, 19 czerwiec 2016
Zielona Góra 53 : 37 Toruń
19:30 | Zielona Góra
Wrocław 51 : 39 Rybnik
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Grudziądz 54 : 36 Gorzów Wlkp.
17:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
niedziela, 12 czerwiec 2016
Tarnów 42 : 48 Gorzów Wlkp.
20:00 | Mościce, Tarnów
Rybnik 38 : 52 Toruń
15:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 5 czerwiec 2016
Gorzów Wlkp. 53 : 37 Leszno
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Tarnów 47 : 43 Grudziądz
19:30 | Mościce, Tarnów
Wrocław 44 : 46 Zielona Góra
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Toruń 56 : 34 Rybnik
17:00 | Motoarena, Toruń
poniedziałek, 23 maj 2016
Rybnik 48 : 42 Tarnów
19:00 | Stadion miejski, Rybnik
niedziela, 22 maj 2016
Zielona Góra 44 : 46 Gorzów Wlkp.
19:30 | Zielona Góra
Leszno 55 : 35 Grudziądz
17:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Toruń 60 : 30 Wrocław
17:00 | Motoarena, Toruń
niedziela, 8 maj 2016
Gorzów Wlkp. 62 : 28 Toruń
19:30 | Gorzów Wielkopolski
Tarnów 41 : 49 Wrocław
19:30 | Mościce, Tarnów
Leszno 45 : 45 Rybnik
17:00 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
Grudziądz 46 : 44 Zielona Góra
17:00 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 6 maj 2016
Zielona Góra 48 : 42 Wrocław
19:30 | Zielona Góra
niedziela, 1 maj 2016
Rybnik 55 : 35 Grudziądz
19:30 | Stadion miejski, Rybnik
Zielona Góra 50 : 40 Leszno
19:30 | Zielona Góra
Wrocław 45 : 45 Gorzów Wlkp.
17:00 | Stadion Olimpijski, Wrocław
Toruń 48 : 42 Tarnów
17:00 | Motoarena, Toruń
niedziela, 24 kwiecień 2016
Grudziądz 47 : 43 Wrocław
19:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
Zielona Góra 46 : 43 Rybnik
17:00 | Zielona Góra
piątek, 22 kwiecień 2016
Leszno 50 : 40 Toruń
19:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
niedziela, 17 kwiecień 2016
Toruń 51 : 39 Zielona Góra
19:30 | Motoarena, Toruń
Gorzów Wlkp. 56 : 34 Grudziądz
17:00 | Gorzów Wielkopolski
Tarnów 48 : 42 Leszno
15:00 | Mościce, Tarnów
sobota, 9 kwiecień 2016
Grudziądz 57 : 33 Tarnów
15:30 | ul. Hallera 4, Grudziądz
piątek, 8 kwiecień 2016
Leszno 42 : 48 Gorzów Wlkp.
19:30 | im. Alfreda Smoczyka, Leszno
bottom-logo.png
Lorem ipsum dolor sit amet,
consectetur adipiscing elit. Phasellus
quis malesuada massa.

Search